10

Oczyszczanie Wodorowe

kosmetologia

Wodorowe oczyszczanie skóry polega na dostarczeniu poprzez skierowaną strugę wody najmniejszych i najlżejszych cząsteczek atomów wodorów w głąb naszej skóry. Podczas zabiegu następuje eksfoliacja martwych komórek naskórka, dogłębne oczyszczenie i nawilżenie. Dzięki swojej budowie atomy docierają do głębokich struktur skóry, przez co łączą się z wolnymi rodnikami tlenowymi, odpowiadającymi za starzenie się naszej skóry, eliminują je i w postaci wody usuwają z organizmu. Ten proces zatrzymuje starzenie się naszej skóry.

1. Pierwszym etapem jest oczyszczanie skóry aktywnym wodorem, który oczyszcza skórę i neutralizuje wolne rodniki. Dodatkowo bierze udział proces hydropeelingu czyli wodnej mikrodermabrazji usuwającej zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.

2. Drugim etapem podczas zabiegu jest wprowadzanie wysokiej jakości serum. Dzięki obecności kwasu mlekowego, cytrynowego i witaminie C uzyskujemy działanie odżywcze, rozjaśniające i regenerujące, a dzięki obecności kwasu salicylowego zabieg ma wpływ na seboregulacje i hamuje powstawanie trądziku.

Zabiegi w zależności od potrzeb skóry wykonywane są w odstępach 3-4 tygodnie.

 • PO ZABIEGU

  Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Skóra po zabiegu jest oczyszczona i nawilżona. W niektórych przypadkach może dojść do samooczyszczania skóry i niewielkiego złuszczania.

   

   

  Dla wzmocnienia efektów zalecane jest picie dużej ilości wody – 2 litry dziennie.

   

   

  Przez okres 2 tygodni po zabiegu unikamy solarium i promieni słonecznych, natomiast sauny i basenu do 3 dni po zabiegu.

 • WSKAZANIA

  skóra szara, matowa, pozbawiona blasku

  – skóra zanieczyszczona

  – skóra odwodniona

  – każdy typ skóry, nawet wrażliwa i naczynkowa

 • PRZECIWWSKAZANIA

  – trądzik w fazie aktywnej

  – ciąża i karmienie piersią 

  – choroby skóry

  – przerwana ciągłość skóry

  – alergia

  – nowotwór

  – choroby zakaźne

  – aktywna opryszczka

  – oparzenia słoneczne

 • CENNIK

  Twarz 300 zł

  Twarz + szyja + dekolt 450 zł